Zamojskie Forum Inicjatyw Społecznych w Zamościu Logo Zamojskiego Forum Inicjatyw Społecznych w Zamościu

Archiwum - Wiadomości - rok 2016

II Zamojska Gala Inicjatyw Społecznych

2016-12-12

8 grudnia w Osiedlowym Domu Kultury świętowali zamojscy społecznicy i wolontariusze. Tradycyjnie już uroczystość połączyła dwa ważne dla zamojskich społeczników wydarzenia: rozstrzygnięcie konkursu „Inicjatywa Społeczna roku 2015” i Światowy Dzień Wolontariusza.

czytaj dalej »

Ósmy konkurs na inicjatywę pozarządową roku – ogłoszony.

2016-10-13

Zamojskie Forum Inicjatyw Społecznych zaprasza stowarzyszenia i fundacje do udziału w ósmej już edycji konkursu na najlepsze inicjatywy organizacji pozarządowych miasta Zamość i powiatu zamojskiego. Oceniane będą inicjatywy zrealizowane w roku 2015.

Zainteresowane organizacje swoje propozycje mogą składać do dnia 21listopada br. w siedzibie ZFIS (Osiedlowy Dom Kultury “Okrąglak”, ul. S. Wyszyńskiego 28 A. Tradycyjnie zostaną przyznane 3 nagrody rzeczowe.

Obowiazujący aktualnie regulamin konkursu i formularz wniosku do pobrania.

Mały procent – duża sprawa dla zamojskich organizacji pozarządowych.

2016-03-03

Zamojskie Forum Inicjatyw Społecznych po raz kolejny ruszyło z kampanią promującą zamojskie stowarzyszenia i fundacje, które mają status OPP i mogą “zbierać” 1% podatku. W tym roku jest ich 26 i liczą na wsparcie. A warto to zrobić, bo są solidne, sprawdzone, bo naprawdę pomagają rozwiązywać codzienne problemy i znają potrzeby mieszkańców.