Zamojskie Forum Inicjatyw Społecznych w Zamościu Logo Zamojskiego Forum Inicjatyw Społecznych w Zamościu

Archiwum - Wiadomości - rok 2017

Konkurs “Inicjatywa Roku”

2017-10-25

Zamojskie Forum Inicjatyw Społecznych zaprasza do udziału w IX edycji konkursu na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych miasta Zamość i powiatu zamojskiego zrealizowaną w roku 2016 pt. INICJATYWA ROKU. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w grudniu 2017 roku.
Tradycyjnie zostaną przyznane 3 nagrody rzeczowe.
Prosimy o dostarczenie zgłoszeń do 20 listopada 2017 r. do siedziby Zamojskiego Forum Inicjatyw Społecznych: Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak” ul. Wyszyńskiego 28 A, 22-400 Zamość
Regulamin konkursu i formularz wniosku - w załączniku.

Inkubator Skutecznej Stymulacji Obywatelskiej” - zaproszenie do udziału w projekcie.

2017-10-10

Zamojskie Forum Inicjatyw Społecznych zaprasza  do udziału w realizacji zadania „ISSO – Inkubator Skutecznej Stymulacji Obywatelskiej” dofinansowywanego przez Miasto Zamość.
Zadanie  ma na celu zwiększenie aktywności społeczności lokalnej  oraz partnerskiej współpracy  pomiędzy  lokalnymi władzami, a obywatelami i ich organizacjami.

czytaj dalej »

“1% od Nas - 1% dla Nas”. Zostawmy swój 1% podatku w Zamościu.

2017-02-15

Zamojskie Forum Inicjatyw Społecznych, przy wsparciu miasta Zamość i mediów, organizuje kolejny, już szóasty raz, akcję: „1% od Nas - 1% dla Nas” poprzez którą stara się zachęcić mieszkańców Zamojszczyzny do przekazania 1% podatku na rzecz naszych, lokalnych organizacji pożytku publicznego.

czytaj dalej »