Zamojskie Forum Inicjatyw Społecznych w Zamościu Logo Zamojskiego Forum Inicjatyw Społecznych w Zamościu

Zaproszenie dla organizacji do udziału w Giełdzie III Sektora 2009-07-14

Zamojskie Forum Inicjatyw Społecznych serdecznie zaprasza zamojskie organizacje pozarządowe do udziału w Giełdzie III Sektora pt. “Obywatelska biesiada aktywnych”.

Celem giełdy jest integracja środowiska pozarządowego oraz popularyzacja jego działań w mieście i powiecie.Będzie ona miała charakter otwartej imprezy kulturalno – rekreacyjnej, podczas której będziecie mieli szansę na promocję i zaprezentowanie tego, co robicie na co dzień, zainteresowanie i spopularyzowanie swojej oferty wśród mieszkańców miasta.

Giełda odbędzie się 5 września 2009 roku na terenach rekreacyjnych osiedla Jana Zamoyskiego w Zamościu w godz. 11- 17. Na program imprezy złożą się Państwa propozycje, a elementem łączącym całość będzie wspólna zabawa. Informacja o każdej, uczestniczącej w giełdzie organizacji, zostanie umieszczona na plakacie imprezy. Trzydzieści organizacji (decyduje kolejność zgłoszeń), otrzyma wsparcie finansowe w wysokości 350 zł, z przeznaczeniem na przygotowanie się i udział w giełdzie. Gorąco zachęcamy do udziału i czekamy na zgłoszenia i propozycje do 14 sierpnia 2009 roku.

Biesiada jest elementem projektu “Razem łatwiej – od bierności do aktywności” realizowanego przez ZFIS, a współfinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.